• UCZYMY SIĘ WSPÓLNIE DLA NASZYCH DZIECI

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych rodziców/ opekunów prawnych na wyjątkowe spotkanie z profesorem Jakubem Andrzejczakiem - zajmującym się badaniami naukowymi oraz działalnością profilaktyczną w obszarze socjalizacji i edukacji dzieci i młodzieży w rzeczywistości cyfrowej /więcej: https://andrzejczakszkolenia.pl, https://www.facebook.com/oswajanieswiatacyfrowego/. Spotkanie odbędzie się 23 kwietnia o godz. 17:30 w naszej szkole.
    • WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.

• PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY

22 września odbyło się trójstronne spotkanie przedstawicieli rodziców, uczniów i nauczycieli. Zastanawialiśmy się nad potrzebami, które są istotne z punktu widzenia społeczności szkolnej. Tak wiele nas łączy, tak mało dzieli. Dziękujemy uczestniczkom i uczestnikom spotkania za zaangażowanie, otwartość i atmosferę współpracy opartej na zaufaniu.

• Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Młodzików w baseballu

📆 Termin: 15-17.09.2023

📍 miejsce: SP 205 ul. Spartańska 4

⚾️ Organizator: Warszawski Uczniowski Klub Baseballowy „Centaury”

Drużyny:

Yankees Działdowo

Rawa Katowice

Silesia Rybnik

Centaury Warszawa

Barons Wrocław

Harmonogram meczów:

Piątek 15.09.2023

14:00 Katowice vs Wrocław

16:00 Rybnik – Warszawa

• "SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW"

Drodzy Rodzice!
            W tym roku nasza szkoła ponownie dołączyła do akcji Lidla „Szkoły pełne Talentów”
            W zeszłym roku dzięki zaangażowaniu wszystkich rodziców, uczniów i nauczycieli udało nam się uzbierać 8.547 Talenciaków, które wymieniliśmy na:
            • Pakiet planszówek dla najmłodszych
            • Pakiet planszówek dla nieco starszych
            • 6 zestawów plastycznych
            • Zestaw materiałów plastycznych XL
            • Zestaw tangramów
            • 2 zestawy brył
            • Zestaw do badmintona
            • Głośnik multimedialny
            • Hałasomierz.
            • Zestaw do tenisa stołowego (12 paletek i 144 piłki)

W tym roku też liczymy na wasze wielkie zaangażowanie i wsparcie. Razem możemy zdobyć kolejne gry, artykuły kreatywne, sprzęt sportowy czy elektroniczny. Wszystko w naszych rękach!

• WAŻNE INFORMACJE O SZKOLE

Szanowni Państwo!

Rada rodziców przygotowała dla Państwa krótki przewodnik po naszej szkole - ONE PAGER.

Prosimy o zapoznanie się i korzystanie.

W imieniu Rady Rodziców

dyrektorka szkoły

Magdalena Przybysz

• Informacja dotycząca obiadów w nowym roku szkolnym

Witamy

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego firma Smaczek zaprasza do dalszej współpracy.

Opłaty za obiady pozostają bez zmian tj . 14 zł /dziennie

Miesiąc wrzesień 19dni x 14 zł = 266zł

Firma Smaczek podjęła współpracę z dietetykiem i został opracowany ulepszony jadłospis oraz rozszerzamy ofertę o obiady vege (zupa + 2 danie).

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego 4.09.2023 ( poniedziałek )

Godzina 8:30

Klasa 2A - 111

Klasa 8 B - 207

Godzina 9:00

Klasy 1 sala gimnastyczna, spotkania z wychowawczyniami w salach:

1 a - 112

1b - 215

1c - 113

Godzina 9:00

2d- 217

2b - 310

2c - 110

3a - 306

3b - 308

3c - 307

3d - 309

• WYPRAWKA 2023/2024

Szanowni Państwo!

Wielkimi krokami zbliża się rok szkolny. Przekazujemy więc informacje dla rodziców pierwszoklasistek i pierwszoklasistów. Kompletowanie wyprawki może być początkiem nowej przygody, czego Państwu i Państwa dzieciom życzymy:)

Wychowawczynie klas pierwszych

Danuta Piskozub,

Karolina Skrzypiec,

• MOKOTOWSKA ŚLIZGAWKA - KOLEJNA WYGRANA

Choć lato w pełni, my już myślimy o naszym wygranym projekcie w tegorocznym budżecie partycypacyjnym: 2767 głosów na mokotowską ślizgawkę, która powstanie przy naszej szkole i umożliwi przeżycie łyżwiarskiej przygody nie tylko naszym uczennicom i uczniom, ale i mieszkańcom naszej dzielnicy (od października do grudnia 2024 roku)!

• Szkoła Edukacji - Szkolenie naszej nauczycielki

Nasza nauczycielka Pani Katarzyna Zych na początku wakacji wzięła udział 3 dniowym szkoleniu organizowanym przez Szkołę Edukacji

Podczas szkolenia Pani Katarzyna rozwijała między innymi umiejętności nauczycielskie i kompetencje wychowawcze. Tematyka poruszana na szkoleniu:

Jak korzystać z modelowania,

• Lato w Mieście 2023

Warszawska Akcja „Lato w Mieście” 2023

Od 16 maja 2023 r. od godziny 16.00 rozpoczynają się zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście”. Tak, jak co roku, w okresie ferii letnich, warszawscy uczniowie/uczennice oraz dzieci mieszkające w stolicy, będą miały zapewnioną opiekę oraz ofertę zajęć: sportowych, artystycznych, edukacyjnych i rekreacyjnych. Status uczennicy/ucznia przysługuje osobom pobierającym naukę w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych w okresie od 1 września do 31 sierpnia (oddział przedszkolny jest podstawową jednostką organizacyjną przedszkola i nie wchodzi w skład struktury organizacyjnej szkoły podstawowej). Do wzięcia udziału w Akcji zapraszamy również dzieci z Ukrainy, na takich samych zasadach jak dzieci warszawskie.

• REKRUTACJA 2023/2024

Szanowni Państwo,

07.03.2023 r. rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2023/2024 do szkół podstawowych, prowadzonych przez m.st. Warszawa.

W tym miejscu znajdą Państwo niezbędne informacje i opis ścieżki postępowania w procedurze rekrutacyjnej. Możecie zapoznać się z zasadami oraz kryteriami przyjęć, harmonogramem działań, spisem potrzebnych dokumentów.

Piątek 03.05.2024